Szamba betonowe Stopnica

Szczelne szamba na nieczystości to wydatek na lata. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców gwarantujących maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zlecić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Stopnica

Szambo betonowe Stopnica

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, ale również szkodników i insektów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby mieć pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Stopnica

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w okresie suszy. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to najlepszy patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.