Szamba betonowe Wąchock

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Wąchock

Szambo z montażem Wąchock

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Proponujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.