Szamba betonowe Zawichost

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą i montażem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Zawichost

Szambo z montażem Zawichost

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.