Szamba betonowe Barczewo

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Barczewo

Szambo z montażem Barczewo

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które można ustawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zebraną podczas deszczu. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.