Szamba betonowe Bartoszyce

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas konstruowania i realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze szamba wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi swobodę komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Bartoszyce

Szambo z montażem Bartoszyce

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.