Szamba betonowe Biskupiec

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez ryzyka wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy działalność naszej firmy, dostosowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Biskupiec

Szambo betonowe Biskupiec

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Biskupiec

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.