Szamba betonowe Braniewo

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby cechują się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania i tworzenia szamb z najlepszych surowców, które mamy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Braniewo

Szambo z montażem Braniewo

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zebraną podczas opadów. Oferujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.