Szamba betonowe Frombork

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się trwałą budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Frombork

Szambo z montażem Frombork

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale również opcję ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży zbiornik, z jakim w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.