Szamba betonowe Giżycko

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich do gruntu. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z tworzyw gwarantujących maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Giżycko

Szambo betonowe Giżycko

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz przedstawiciel z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz wsparcie podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Giżycko

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i komory na deszczówkę to najlepszy sposób na to, aby Twój dom mógł być w pełni ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.