Szamba betonowe Iława

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją tych zbiorników bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy solidną jakość świadczonych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba cechują się trwałą konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania oraz tworzenia zbiorników z najlepszych tworzyw, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu domowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Iława

Szambo z montażem Iława

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.