Szamba betonowe Kętrzyn

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających najlepszą szczelność. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Stale poszerzamy asortyment naszej firmy, dopasowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zamówić także szamba o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Kętrzyn

Szambo betonowe Kętrzyn

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie używanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również woda nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie podczas dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kętrzyn

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się również budową komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować własne rośliny bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba i komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.