Szamba betonowe Kisielice

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem tych szamb na miejscu w domu klienta. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się mocną budową oraz szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania i wykonywania szamb z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość wygodnego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – firmowi doradcy z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Kisielice

Szambo z montażem Kisielice

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować piękny ogródek bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź duży pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.