Szamba betonowe Korsze

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz montażem wybranych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby wyróżniają się trwałą budową i szczelnością, co gwarantuje wiele lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Korsze

Szambo z montażem Korsze

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem wszelkich przepisów, ale jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z jakim w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.