Szamba betonowe Lidzbark

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na dekady. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport całych elementów szamba, gdyż mamy ciężki sprzęt do tego typu prac. Wciąż poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Lidzbark

Szambo betonowe Lidzbark

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia zbieranie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Powoduje, że szambo nie wydostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z przyjemnością podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dobierania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Lidzbark

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również instalacją komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie suszy. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.