Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie konstruowania i realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu domowi możliwość komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Lidzbark Warmiński

Szambo z montażem Lidzbark Warmiński

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też opcję ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą uprawiać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Oferujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.