Szamba betonowe Lubawa

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz wykonywania szamb z profesjonalnych materiałów, które mamy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Lubawa

Szambo z montażem Lubawa

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w okresie suszy możesz przechowywać wodę zebraną podczas ulewy. Proponujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.