Szamba betonowe Młynary

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które umożliwią długotrwałe wylewanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające potrzebne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Młynary

Szambo betonowe Młynary

Dlaczego warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia zbieranie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, lecz także gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się zdecydować, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Młynary

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom był w pełni ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.