Szamba betonowe Mrągowo

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się mocną budową oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania i realizacji zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze wyroby wspierasz jakość i zapewniasz własnemu domowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z pewnością pokażą Ci, w jaki sposób najkorzystniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Mrągowo

Szambo z montażem Mrągowo

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie jedynie sprzedaż zbiorników z betonu, ale też opcję ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak bezawaryjność zapewniamy jedynie wówczas, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz postawić przed domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogródek bez potrzeby korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z jakim w okresie upałów możesz trzymać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy bogaty zakres rozmiarów pojemników, żeby zapewnić Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.