Szamba betonowe Nidzica

Szczelne zbiorniki na nieczystości to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które usprawnią długotrwałe wylewanie ścieków do kanalizacji bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą obawiać się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Nidzica

Szambo betonowe Nidzica

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się zdecydować, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz pomoc przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wypompowywania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Nidzica

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia gromadzenie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To sprawdzony sposób na to, żeby pielęgnować swoje rośliny bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to oszczędny patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.