Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy solidną jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z pewnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Szambo z montażem Nowe Miasto Lubawskie

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zaoferować swoim klientom nie tylko możliwość kupna zbiorników z betonu, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, ale montaż zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą zachować zadbany ogród bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w okresie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży asortyment rozmiarów pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.