Szamba betonowe Orneta

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju prac. Stale poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Orneta

Szambo betonowe Orneta

Czemu warto zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono długie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wilgoci, lecz również gryzoni i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka komory. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Orneta

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także instalacją komór na wodę opadową. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.