Szamba betonowe Pasłęk

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat kupują przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż mamy odpowiedni sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Pasłęk

Szambo betonowe Pasłęk

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia zbieranie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i insektów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również wilgoć nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy profesjonalne porady oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Pasłęk

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się również instalacją komór na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, by dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i komory na deszczówkę to najlepszy sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.