Szamba betonowe Pasym

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się mocną budową i nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z pewnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Pasym

Szambo z montażem Pasym

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, ale jakość gwarantujemy jedynie wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale zakup zbiornika tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego wylewania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny warzywnik bez konieczności korzystania z wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup duży zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy duży asortyment rozmiarów zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.