Szamba betonowe Reszel

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie nieczystości do szamba bez ryzyka wydostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, ponieważ posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej firmy, dostosowując wyroby do innowacyjnych rozwiązań. To sprawia, że można u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Reszel

Szambo betonowe Reszel

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Dlatego, że zapewnia ono wieloletnie użytkowanie. To duża inwestycja, która jednak wydaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie ścieków bez przenikania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również gryzoni i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do środka komory. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby mieć pewność, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe porady oraz wsparcie przy dobierania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Reszel

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową komór na wodę opadową. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę robiąc jeden wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i używanie w czasie upałów. To sprawdzony patent na to, żeby pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i komory na wodę opadową to oszczędny patent na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.