Szamba betonowe Ruciane-Nida

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania i tworzenia szamb z najlepszych surowców, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Ruciane-Nida

Szambo z montażem Ruciane-Nida

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych regulacji, ale jakość zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można postawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje warzywa w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby użytkowania wody kranowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Oferujemy szeroki asortyment wielkości zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o ekologię na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.