Szamba betonowe Sępopol

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem tych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się trwałą budową i szczelnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które pozyskujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej wybudować szambo, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Sępopol

Szambo z montażem Sępopol

Przez duże doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne warzywa w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody wodociągowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Oferujemy bogaty asortyment wielkości zbiorników, żeby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.