Szamba betonowe Susz

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby przedostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw gwarantujących najlepszą izolację. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, posiadające niezbędne certyfikaty jakości i niezwykle tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą martwić się o dostarczenie gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu zastosowań. Wciąż poszerzamy asortyment naszej marki, dostosowując produkty do innowacyjnych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także szamba o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Susz

Szambo betonowe Susz

Dlaczego najlepiej wybrać szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono wieloletnie używanie. To kosztowna inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przenikania ich na zewnątrz komory. Jest on nieprzepuszczalny dla wody, lecz również gryzoni i insektów. Sprawia, że szambo nie wydostaje się do gruntu, lecz również woda nie przecieka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe zostanie właściwie zbudowane. Nasz pracownik z chęcią doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz pomoc przy dopasowania odpowiedniej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wypompowywania zawartości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Susz

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale zajmujemy się także budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy dół na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, żeby dbać o swoje kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na deszczówkę to oszczędny sposób na to, aby Twój dom był całkowicie ekologiczny, a opłaty za wodę były jak najniższe.