Szamba betonowe Szczytno

Prawidłowo wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montowaniem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy solidną jakość wykonywanych prac, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez firmę wyroby odznaczają się trwałą budową oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które mamy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu domowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – firmowi doradcy z pewnością zaprezentują Ci, jak najlepiej wybudować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Szczytno

Szambo z montażem Szczytno

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb z betonu, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej klasy szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogród bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup duży zbiornik, z którym w czasie upałów możesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy bogaty asortyment wielkości pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z sanitariatów.