Szamba betonowe Tolkmicko

Dobrze zainstalowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość świadczonych usług, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia zbiorników z najlepszych materiałów, które pozyskujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z chęcią podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować zbiornik, aby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Tolkmicko

Szambo z montażem Tolkmicko

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale również możliwość ich montażu. Wysokiej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać zadbany ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.