Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na dekady. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie odprowadzanie nieczystości do kanalizacji bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów gwarantujących maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od dawna wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zlecić także zbiorniki o nietypowej pojemności albo ekologiczne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Szambo betonowe Borek Wielkopolski

Dlaczego najlepiej zainstalować szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono wieloletnie używanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być na lata. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z szerokimi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, lecz także szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie przedostaje się do ziemi, lecz również wilgoć nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na jaką warto się skusić, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie prawidłowo zbudowane. Nasz przedstawiciel z chęcią doradzi Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dobierania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Borek Wielkopolski

Naszą domeną są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się również budową komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o ograniczonej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując jeden dół na Twoim podwórku. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w czasie suszy. To niezawodny patent na to, by pielęgnować swoje warzywa bez względu na warunki pogodowe. Budowa szamba oraz komory na deszczówkę to najlepszy patent na to, aby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.