Szamba betonowe Buk

Szczelne zbiorniki na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej firmy jest dostarczanie takich systemów, które umożliwią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Oferujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z tworzyw zapewniających najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi klienci od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, posiadające niezbędne poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, zapewniając szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi klienci nie muszą obawiać się o transport gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy odpowiedni sprzęt do tego typu prac. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dopasowując wyroby do innowacyjnych zastosowań. To powoduje, że możesz u nas zamówić również zbiorniki o specjalnej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Buk

Szambo betonowe Buk

Czemu warto zakupić szambo betonowe? Dlatego, że gwarantuje ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej strukturze oraz gęstości, z szerokimi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz komory. Jest on barierą dla wody, lecz także gryzoni i owadów. Powoduje, że zawartość nie wydostaje się do ziemi, ale również woda nie przecieka do środka szamba. Szambo z montażem to usługa, na którą warto się zdecydować, aby zyskać pewność, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz pracownik z przyjemnością doradzi Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej kupić dla Twojej familii. Gwarantujemy fachowe porady oraz pomoc przy dopasowania właściwej pojemności zbiornika. Od tego zależy częstotliwość wybierania zawartości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Buk

Naszą domeną są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To bardzo oszczędne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową robiąc pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i używanie w czasie upałów. To sprawdzony sposób na to, by pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na deszczówkę to najlepszy sposób na to, aby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a opłaty za wodę były jak najmniejsze.