Szamba betonowe Chocz

Szczelne zbiorniki na ścieki to wydatek na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Oferujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie poświadczenia jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o dostarczenie całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Wciąż poszerzamy działalność naszej marki, dopasowując produkty do innowacyjnych zastosowań. To sprawia, że możesz u nas zamówić również szamba o nietypowej pojemności lub wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Chocz

Szambo betonowe Chocz

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która jednak zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie ścieków bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do ziemi, lecz również woda nie przecieka do wnętrza komory. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, aby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z przyjemnością podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy dopasowania odpowiedniej pojemności szamba. Od tego zależy częstość wybierania nieczystości i zadowolenie z użytkowania.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Chocz

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale zajmujemy się także instalacją komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast zbiornika z plastiku o ograniczonej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zainstalować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To sprawdzony patent na to, żeby dbać o własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki oraz zbiornika na wodę opadową to najlepszy patent na to, aby Twój dom mógł być całkowicie ekologiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.