Szamba betonowe Dąbie

Prawidłowo wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu klienta. Oferujemy najwyższą jakość świadczonych prac, a także atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania i wykonywania zbiorników z profesjonalnych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze zbiorniki doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, jak najefektywniej zainstalować zbiornik, aby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Dąbie

Szambo z montażem Dąbie

Przez duże doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale również opcję ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem najwyższych przepisów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz montaż zbiornika niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadkiego opróżniania. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez konieczności użytkowania wody kranowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w okresie upałów będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Oferujemy duży asortyment pojemności pojemników, aby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.