Szamba betonowe Dobra

Dobrze wykonana kanalizacja potrzebuje szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem wybranych zbiorników na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną konstrukcją i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności w trakcie projektowania i tworzenia szamb z profesjonalnych materiałów, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie musisz znać się na szczegółach technicznych – nasi konsultanci z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najlepiej wybudować zbiornik, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Dobra

Szambo z montażem Dobra

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zapewnić naszym nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników betonowych, ale również możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych regulacji, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj najlepszego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie opadów. Proponujemy duży asortyment wielkości pojemników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o ekologię na swoim terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania kanalizacji.