Szamba betonowe Dobrzyca

Szczelne szamba na nieczystości to inwestycja na dekady. Celem naszej firmy jest zapewnianie takich systemów, które umożliwią długotrwałe wylewanie nieczystości do szamba bez groźby wydostawania się ich na zewnątrz. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe wykonane z surowców zapewniających maksymalną izolację. To powoduje, że nasi odbiorcy od dawna wybierają głównie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Pracujemy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport całych prefabrykatów, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju prac. Stale rozbudowujemy asortyment naszej marki, dopasowując wyroby do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że można u nas zamówić także zbiorniki o specjalnej pojemności lub oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Spójrz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb innowacyjnych!

Szamba betonowe Dobrzyca

Szambo betonowe Dobrzyca

Czemu najlepiej zainstalować szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która mimo to zdaje się być jednorazowa. Beton o właściwej fakturze oraz gęstości, z grubymi ścianami, ułatwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on nieprzepuszczalny dla wilgoci, ale również szkodników i owadów. Sprawia, że szambo nie przedostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się zdecydować, żeby zyskać pewność, że szambo betonowe zostanie prawidłowo zbudowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najkorzystniej wybrać dla Twojej familii. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie podczas dopasowania właściwej pojemności szamba. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Dobrzyca

Naszą specjalizacją są głównie szamba betonowe, ale trudnimy się również budową zbiorników na deszczówkę. To niezwykle korzystne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast zbiornika z tworzywa o krótkiej trwałości, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zainstalować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy dół na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie wody opadowej i wykorzystywanie w okresie upałów. To sprawdzony patent na to, by pielęgnować własne warzywa bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja szamba oraz komory na wodę opadową to najlepszy patent na to, żeby Twój dom był całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.