Szamba betonowe Golina

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą i montowaniem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej staranności podczas konstruowania i realizacji szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla ziemi. Nie musisz znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Golina

Szambo z montażem Golina

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić pod domem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany warzywnik bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na nawadnianie roślin, nabądź pojemny pojemnik, z którym w czasie upałów możesz trzymać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, aby zapewnić Ci jak najszerszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.