Szamba betonowe Gostyń

Szczelne szamba na ścieki to inwestycja na lata. Celem naszej działalności jest zapewnianie takich rozwiązań, które usprawnią długotrwałe odprowadzanie nieczystości do szamba bez ryzyka przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy najwyższej jakości szamba betonowe wykonane z surowców gwarantujących najlepszą szczelność. To sprawia, że nasi odbiorcy od lat kupują głównie zbiorniki betonowe – ekologiczne, mające odpowiednie certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz instalacją. Nasi inwestorzy nie muszą martwić się o transport gotowych elementów szamba, gdyż posiadamy ciężki sprzęt do tego rodzaju zastosowań. Nieustannie rozbudowujemy asortyment naszej firmy, dostosowując produkty do najnowocześniejszych rozwiązań. To powoduje, że możesz u nas zlecić również zbiorniki o nietypowej pojemności albo oszczędne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co mamy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Gostyń

Szambo betonowe Gostyń

Czemu warto wybrać szambo betonowe? Ponieważ zapewnia ono długie używanie. To spora inwestycja, która mimo to wydaje się być na lata. Beton o właściwej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wilgoci, ale także szkodników i owadów. Sprawia, że zawartość nie wydostaje się do gruntu, ale również woda nie przesiąka do środka szamba. Szambo z montażem to praca, na jaką warto się skusić, żeby zyskać gwarancję, że szambo betonowe będzie prawidłowo zainstalowane. Nasz pracownik z chęcią podpowie Ci, jaki zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej familii. Gwarantujemy profesjonalne porady oraz pomoc podczas dopasowania właściwej pojemności komory. Od tego zależy częstość wypompowywania zawartości i satysfakcja z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Gostyń

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To bardzo korzystne rozwiązanie dla Twojego podwórka. Zamiast pojemnika z plastiku o krótkiej żywotności, wybierz zbiorniki na deszczówkę. Jesteśmy w stanie zamontować jednocześnie zbiorniki na szambo oraz na wodę deszczową wykonując pojedynczy wykop na Twoim podwórku. Taka komora ułatwia gromadzenie wody opadowej i używanie w czasie suszy. To niezawodny sposób na to, by pielęgnować własne kwiaty bez względu na warunki atmosferyczne. Instalacja zbiornika na ścieki i zbiornika na wodę opadową to oszczędny patent na to, żeby Twój dom mógł być całkowicie ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najniższe.