Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Odpowiednio wykonana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz instalacją wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania klienta. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się mocną konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza miejsce ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności w trakcie projektowania i wykonywania szamb z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na technologiach – firmowi doradcy z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Szambo z montażem Grabów nad Prosną

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zagwarantować swoim klientom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, ale zakup szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób podlewać własne rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny warzywnik bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, kup duży pojemnik, z którym w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy szeroki zakres wielkości pojemników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania kanalizacji.