Szamba betonowe Jaraczewo

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas wyroby cechują się mocną konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezawaryjnego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby ścieki nie przedostawały się poza miejsce ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas konstruowania i tworzenia szamb z profesjonalnych surowców, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi swobodę nieskrępowanego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością zaprezentują Ci, jak najlepiej zainstalować szambo, żeby instalacja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Jaraczewo

Szambo z montażem Jaraczewo

Poprzez duże doświadczenie w branży asenizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych regulacji, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ inwestor nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie odrobinę droższe, lecz zakup szamba tani. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które można ustawić przed budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na nawadnianie roślin, kup duży pojemnik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie deszczu. Proponujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, żeby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.