Szamba betonowe Jastrowie

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montowaniem tych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy wysoką jakość świadczonych prac, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Sprzedawane przez nas szamba cechują się mocną budową i szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W czasach, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania oraz realizacji szamb z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i gwarantujesz własnemu domowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na technologiach – nasi przedstawiciele z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować zbiornik, żeby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Jastrowie

Szambo z montażem Jastrowie

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne odprowadzanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są zrobione z zachowaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać osobnej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj najlepszego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów pojemnik, z jakim w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy bogaty zakres wielkości zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o przyrodę na własnym podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.