Szamba betonowe Jutrosin

Prawidłowo zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy solidną jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba wyróżniają się trwałą konstrukcją i szczelnością, co umożliwia mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki najwyższej staranności podczas projektowania oraz realizacji zbiorników z najlepszych tworzyw, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz profesjonalizm i zapewniasz własnemu domowi możliwość nieskrępowanego użytkowania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi przedstawiciele z chęcią pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować zbiornik, żeby instalacja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Jutrosin

Szambo z montażem Jutrosin

Przez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich zamontowania. Wysokiej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem najwyższych standardów, ale bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, kiedy zostaną zainstalowane przez doświadczonych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się odrobinę droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany ogródek bez konieczności użytkowania wody wodociągowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, kup pojemny pojemnik, z jakim w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Proponujemy szeroki asortyment pojemności pojemników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z sanitariatów.