Szamba betonowe Kępno

Odpowiednio wykonana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montażem tych zbiorników na miejscu w domu odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez nas wyroby wyróżniają się mocną budową i nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, aby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas projektowania i tworzenia zbiorników z najlepszych surowców, które mamy od sprawdzonych producentów. Wybierając nasze szamba doceniasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi swobodę wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie trzeba znać się na szambach – firmowi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Kępno

Szambo z montażem Kępno

Przez duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z zachowaniem wszelkich regulacji, ale jakość gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego wylewania. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się także sprzedażą zbiorników na deszczówkę, które możesz postawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje rośliny w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogródek bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z którym w okresie upałów będziesz trzymać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby troszczyć się o stan gleby na swoim podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.