Szamba betonowe Kłecko

Odpowiednio zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem wybranych zbiorników na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo atrakcyjne ceny. Produkowane przez firmę szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania kanalizacji. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie konstruowania i tworzenia szamb z najlepszych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość komfortowego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla planety. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z przyjemnością pokażą Ci, jak najkorzystniej wybudować zbiornik, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kłecko

Szambo z montażem Kłecko

Poprzez duże doświadczenie w technologii szambiarskiej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie jedynie sprzedaż szamb z betonu, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak bezawaryjność gwarantujemy jedynie wtedy, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość montażu, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie okaże się nieco droższe, lecz montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego opróżniania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na wodę opadową, które możesz postawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania na nawadnianie roślin, kup pojemny pojemnik, z jakim w czasie suszy możesz przechowywać wodę zebraną w czasie opadów. Oferujemy szeroki asortyment wielkości pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, żeby dbać o ekologię na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.