Szamba betonowe Kleczew

Szczelne szamba na ścieki to wydatek na lata. Misją naszej działalności jest zapewnianie takich systemów, które usprawnią wieloletnie wylewanie ścieków do szamba bez groźby przedostawania się ich do gruntu. Produkujemy wysokiej jakości szamba betonowe zbudowane z materiałów zapewniających maksymalną szczelność. To powoduje, że nasi klienci od lat wybierają przeważnie zbiorniki betonowe – przyjazne dla środowiska, mające potrzebne certyfikaty jakości i wyjątkowo tanie. Działamy kompleksowo, oferując szamba z wykopem oraz montażem. Nasi klienci nie muszą martwić się o transport całych elementów szamba, ponieważ mamy ciężki sprzęt do tego typu zastosowań. Nieustannie poszerzamy asortyment naszej marki, dopasowując produkty do najnowocześniejszych zastosowań. To powoduje, że można u nas zlecić także szamba o nietypowej pojemności albo wygodne zbiorniki na deszczówkę. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie jako producent szamb nowoczesnych!

Szamba betonowe Kleczew

Szambo betonowe Kleczew

Dlaczego najlepiej zakupić szambo betonowe? Ponieważ gwarantuje ono długie użytkowanie. To kosztowna inwestycja, która jednak wydaje się być jednorazowa. Beton o odpowiedniej strukturze oraz spoistości, z grubymi ścianami, umożliwia gromadzenie nieczystości bez przeciekania ich na zewnątrz zbiornika. Jest on barierą dla wody, ale także szkodników i owadów. Powoduje, że szambo nie przedostaje się do ziemi, ale również wilgoć nie przesiąka do wnętrza szamba. Szambo z montażem to praca, na którą warto się skusić, aby mieć gwarancję, że szambo betonowe będzie właściwie zamontowane. Nasz reprezentant z chęcią podpowie Ci, który zbiornik betonowy na szambo najlepiej wybrać dla Twojej rodziny. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy dobierania odpowiedniej pojemności komory. Od tego zależy częstotliwość wybierania nieczystości i zadowolenie z inwestycji.

Nowoczesne zbiorniki na deszczówkę Kleczew

Naszą specjalizacją są przede wszystkim szamba betonowe, ale trudnimy się także budową komór na deszczówkę. To niezwykle oszczędne rozwiązanie dla Twojego domu. Zamiast pojemnika z tworzywa o krótkiej żywotności, wybuduj zbiorniki na deszczówkę. Możemy zamontować równocześnie zbiorniki na szambo oraz na deszczówkę wykonując pojedynczy wykop na Twoim terenie. Taka komora umożliwia pobieranie deszczu i wykorzystywanie w okresie upałów. To niezawodny patent na to, żeby pielęgnować swoje kwiaty bez względu na warunki pogodowe. Budowa zbiornika na ścieki i zbiornika na deszczówkę to oszczędny sposób na to, żeby Twój dom był w pełni ekonomiczny, a rachunki za wodę były jak najmniejsze.