Szamba betonowe Koło

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas wyroby cechują się mocną konstrukcją oraz szczelnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, aby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz realizacji zbiorników z profesjonalnych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych producentów. Kupując nasze zbiorniki doceniasz profesjonalizm i zapewniasz swojemu budynkowi swobodę komfortowego użytkowania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla planety. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najlepiej zainstalować zbiornik, żeby inwestycja była jak najtańsza.

Szamba betonowe Koło

Szambo z montażem Koło

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii kanalizacyjnej możemy zagwarantować swoim nabywcom nie tylko sprzedaż zbiorników betonowych, ale również opcję ich instalacji. Wysokiej klasy szamba betonowe mogą zapewnić prawidłowe odprowadzanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, jednak jakość zapewniamy tylko wtedy, gdy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo użytkowania, a także wygoda montażu, ponieważ nabywca nie musi zamawiać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz zakup zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą zbiorników na wodę opadową, które możesz ustawić pod domem, i w ekonomiczny sposób podlewać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować piękny ogród bez potrzeby korzystania z wody kranowej. Jeżeli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w czasie suszy będziesz przechowywać wodę zgromadzoną w czasie ulewy. Proponujemy duży zakres pojemności zbiorników, żeby zagwarantować Ci jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Odpowiednio dobrane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby troszczyć się o stan gleby na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.