Szamba betonowe Kórnik

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja potrzebuje zbiornika. Jako producent szamb trudnimy się sprzedawaniem i montowaniem tych szamb na miejscu w domu klienta. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba wyróżniają się mocną budową oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby nieczystości nie wydostawały się poza obręb ich gromadzenia. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z najlepszych materiałów, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Wybierając nasze wyroby wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi swobodę nieskrępowanego korzystania z sanitariatów w sposób ekologiczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szambach – nasi konsultanci z chęcią podpowiedzą Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, aby instalacja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Kórnik

Szambo z montażem Kórnik

Poprzez wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej możemy zagwarantować naszym klientom nie tylko możliwość kupna szamb betonowych, ale również opcję ich instalacji. Najwyższej jakości szamba betonowe zapewniają prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak jakość zapewniamy jedynie wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez doświadczonych pracowników. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i wygoda instalacji, ponieważ nabywca nie musi zamawiać osobnej firmy do kopania dołów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego będzie nieco droższe, ale montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego opróżniania. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również sprzedażą pojemników na deszczówkę, które można ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać własne kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pomogą utrzymać zadbany warzywnik bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeżeli poszukujesz oszczędnego sposobu na podlewanie, nabądź duży pojemnik, z jakim w czasie suszy będziesz oszczędzać wodę zebraną w czasie ulewy. Proponujemy bogaty asortyment rozmiarów pojemników, aby zagwarantować klientom jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem i zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o stan gleby na własnym podwórku, nie rezygnując z komfortowego korzystania z kanalizacji.