Szamba betonowe Kościan

Dobrze wykonana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedażą oraz montażem tych zbiorników bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. Gwarantujemy solidną jakość świadczonych prac, a także niskie ceny. Sprzedawane przez firmę wyroby cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia wiele lat bezproblemowego użytkowania odpływu. W świecie, gdzie liczy się ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie wydostawały się poza miejsce ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki najwyższej skrupulatności podczas konstruowania oraz tworzenia szamb z najlepszych surowców, które pozyskujemy od sprawdzonych producentów. Kupując nasze szamba doceniasz profesjonalizm i gwarantujesz swojemu budynkowi możliwość wygodnego użytkowania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla planety. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – nasi przedstawiciele z przyjemnością podpowiedzą Ci, jak najkorzystniej zainstalować szambo, aby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Kościan

Szambo z montażem Kościan

Poprzez duże doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować naszym nabywcom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też możliwość ich instalacji. Wysokiej jakości szamba betonowe mogą zapewnić ekologiczne wylewanie ścieków dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo są zrobione z utrzymaniem najwyższych przepisów, jednak bezawaryjność zapewniamy tylko wówczas, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu użytkowanie będzie nieco droższe, ale montaż zbiornika tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj właściwego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją pojemników na wodę opadową, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogródku. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą utrzymać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego sposobu na podlewanie, kup pojemny zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz przechowywać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Proponujemy bogaty zakres pojemności zbiorników, aby zagwarantować Ci jak najszerszy wybór pozwalający dopasować go do potrzeb. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to sposób na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.