Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Dobrze zaprojektowana kanalizacja wymaga zbiornika. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem i instalacją wybranych szamb bezpośrednio w domu odbiorcy. Oferujemy najwyższą jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Produkowane przez nas szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz szczelnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezproblemowego korzystania z kanalizacji. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to możliwe dzięki olbrzymiej skrupulatności podczas projektowania oraz wykonywania zbiorników z profesjonalnych tworzyw, które kupujemy od sprawdzonych dostawców. Kupując nasze wyroby doceniasz jakość i zapewniasz swojemu budynkowi możliwość komfortowego użytkowania z sanitariatów w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie musisz znać się na szambach – nasi przedstawiciele z pewnością zaprezentują Ci, w jaki sposób najkorzystniej wybudować szambo, żeby inwestycja była jak opłacalna.

Szamba betonowe Koźmin Wielkopolski

Szambo z montażem Koźmin Wielkopolski

Przez wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej możemy zapewnić swoim nabywcom nie jedynie możliwość kupna zbiorników z betonu, ale też możliwość ich montażu. Najwyższej klasy szamba betonowe zapewniają ekologiczne wylewanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo wykonano z zachowaniem najwyższych standardów, ale jakość zapewniamy tylko wówczas, gdy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo wykorzystywania, ale i łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi poszukiwać osobnej firmy do wykonania wykopów pod zbiornik. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz zakup zbiornika niedrogi. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadkiego zapełniania się. Dokonaj rozsądnego zakupu!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się również produkcją pojemników na deszczówkę, które możesz postawić przed budynkiem, i w ekonomiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą zachować zadbany ogród bez potrzeby użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź pojemny zbiornik, z jakim w czasie suszy możesz oszczędzać wodę zebraną w czasie deszczu. Oferujemy bogaty zakres pojemności pojemników, aby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pozwalający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby dbać o stan gleby na swoim terenie, nie rezygnując z komfortowego użytkowania sanitariatów.