Szamba betonowe Krajenka

Odpowiednio zainstalowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb trudnimy się sprzedażą oraz instalacją tych szamb na miejscu w domu odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, a także niskie ceny. Sprzedawane przez nas szamba odznaczają się trwałą konstrukcją oraz nieprzemakalnością, co gwarantuje mnóstwo lat bezawaryjnego użytkowania odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dbamy o to, żeby ścieki nie przedostawały się poza obręb ich spływania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej skrupulatności w trakcie projektowania oraz tworzenia szamb z najlepszych materiałów, które kupujemy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze zbiorniki wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu budynkowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób ekologiczny dla ziemi. Nie musisz znać się na szambach – firmowi konsultanci z chęcią zaprezentują Ci, w jaki sposób najefektywniej zainstalować szambo, żeby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Krajenka

Szambo z montażem Krajenka

Przez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zagwarantować naszym klientom nie jedynie możliwość kupna szamb betonowych, ale też możliwość ich montażu. Wysokiej klasy szamba betonowe gwarantują ekologiczne przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są bardzo szczelne. Oferowane przez nas zbiorniki na szambo wykonano z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak jakość zapewniamy jedynie wtedy, kiedy zostaną zamontowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem zamówione u nas to przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, ale i łatwość instalacji, ponieważ nabywca nie musi poszukiwać drugiej firmy do wykonania wykopów pod szambo. Szamba jednokomorowe oferowane przez nas to wyjście, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się nieco droższe, lecz montaż szamba niedrogi. Natomiast szamba dwukomorowe to pewność rzadszego zapełniania się. Dokonaj właściwego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Trudnimy się również produkcją zbiorników na deszczówkę, które możesz ustawić przed domem, i w ekologiczny sposób nawadniać swoje kwiaty w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogród bez konieczności użytkowania wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego rozwiązania na podlewanie, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z którym w czasie upałów będziesz trzymać wodę zgromadzoną podczas ulewy. Oferujemy duży zakres wielkości zbiorników, aby zagwarantować klientom jak najlepszy wybór pomagający dobrać go do zapotrzebowania. Prawidłowo dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, żeby dbać o ekologię na swoim podwórku, nie rezygnując z wygodnego użytkowania sanitariatów.