Szamba betonowe Krobia

Prawidłowo zaprojektowana kanalizacja wymaga szamba. Jako producent szamb zajmujemy się sprzedawaniem oraz montażem wybranych zbiorników na miejscu w miejscu zamieszkania odbiorcy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a dodatkowo niskie ceny. Produkowane przez nas szamba cechują się trwałą budową oraz nieprzemakalnością, co umożliwia mnóstwo lat bezawaryjnego korzystania z odpływu. W czasach, gdzie ma znaczenie ekologia, dokładamy starań, żeby nieczystości nie przedostawały się poza obręb ich przechowywania. Jest to osiągane dzięki olbrzymiej staranności w trakcie projektowania oraz realizacji szamb z najlepszych materiałów, które mamy od certyfikowanych dostawców. Kupując nasze szamba wspierasz jakość i gwarantujesz własnemu domowi możliwość wygodnego korzystania z kanalizacji w sposób bezpieczny dla środowiska. Nie trzeba znać się na szczegółach technicznych – firmowi konsultanci z przyjemnością pokażą Ci, w jaki sposób najefektywniej wybudować szambo, aby inwestycja była jak najbardziej ekonomiczna.

Szamba betonowe Krobia

Szambo z montażem Krobia

Poprzez wieloletnie doświadczenie w technologii asenizacyjnej możemy zaoferować naszym klientom nie tylko sprzedaż szamb betonowych, ale też opcję ich zamontowania. Najwyższej jakości szamba betonowe gwarantują prawidłowe przechowywanie nieczystości dzięki temu, że są niezwykle szczelne. Nasze zbiorniki na szambo są wykonane z utrzymaniem wszelkich przepisów, jednak jakość gwarantujemy jedynie wówczas, kiedy zostaną zainstalowane przez profesjonalnych instalatorów. Szambo z wykopem kupione u nas to nade wszystko bezpieczeństwo wykorzystywania, a także łatwość montażu, ponieważ inwestor nie musi zamawiać drugiej firmy do kopania dołów pod szambo. Szamba jednokomorowe sprzedawane przez nas to rozwiązanie, dzięki któremu korzystanie z niego okaże się odrobinę droższe, lecz montaż szamba tani. Z kolei szamba dwukomorowe to gwarancja rzadszego wylewania. Dokonaj rozsądnego wyboru!

Zbiorniki na deszczkówkę

Zajmujemy się także produkcją pojemników na deszczówkę, które można ustawić pod budynkiem, i w ekologiczny sposób podlewać swoje rośliny w ogrodzie. Zbiorniki na deszczówkę pozwolą uprawiać piękny ogródek bez konieczności korzystania z wody gruntowej. Jeśli potrzebujesz oszczędnego rozwiązania na nawadnianie roślin, nabądź sporych rozmiarów zbiornik, z jakim w okresie suszy możesz oszczędzać wodę zgromadzoną podczas deszczu. Oferujemy szeroki asortyment pojemności zbiorników, żeby zapewnić klientom jak najlepszy wybór pomagający dopasować go do zapotrzebowania. Odpowiednio dopasowane szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę to patent na to, aby troszczyć się o przyrodę na własnym terenie, nie rezygnując z wygodnego korzystania z kanalizacji.